Træningsplan 2017 / 2018

MANDAG
15.15-16.05 Victoria, Natalee, Nataly, Perle, Lærke, Zoe, Isabel, Melina MT/NLD
16.05-16.50 Annika S, Ida, Nicole, Ellen, Helene, Charlotte, Selma, Selina MT/NLD
16.15-17.00 Off ice Victoria, Natalee, Nataly, Perle, Lærke, Zoe, Isabel, Melina CC
17.00-18.00 Annika S., Ida, Nicole, Ellen, Helene, Charlotte, Natalee, Victoria MT/NLD
18.15-19.00 Off ice Annika S, Ida, Nicole, Ellen, Helene, Charlotte, Selma, Selina MT
TIRSDAG
16.15-17.00 U3 (Anna+Stine) Victoria, Natalee Nataly, Perle + Emma, Carla MT/CC/LM
17.00-17.45 Flora, Bibi, Freja, Lærke, Cecilie, Filip, Selma, Selina MT/NLD
17.15-18.00 Off ice U3 + Emma, Carla LM
17.45-18.30 Alle K/M (Piruetter) MT/NLD
18.30-18.45 NY IS
18.30-19.15 Off Ice Funskate LM
18.45-19.30 Annika S, Ellen, Ida, Helene, Nicole, Charlotte MT (NLD)
19.30-20.15 Funskate NLD/LM
ONSDAG
15.15-16.00 Victoria, Natalee, Perle, Nataly MT
15.55-16.40 Mini 1 +  2, U3 MT/NLD/CC
16.35-17.20 Annika S, Ellen, Ida, Charlotte, Nicole MT/NLD
16.50-17.30 Off ice Mini +  U3, Victoria, Natalee, Perle, Nataly PM
17.20-18.15 Skøjteskole
17.30-18.15 Off ice Annika S, Ellen, Helene, Ida, Charlotte, Nicole, Flora, Bibi, Freja, Lærke, Cecilie, Filip, Selina, Selma, Annika H  NLD
18.15-18.30 NY IS
18.30-19.15 FREESKATE + Helene, Flora, Bibi, Freja, Lærke, Cecilie, Filip, Selina, Selma, Annika H MT/NLD
19.15-20.00 Funskate NLD/LM
FREDAG
14.45-15.30 Victoria, Natalee, Nataly, Perle, Flora, Freja, Bibi, Cecilie MT
15.30-16.15 Flora, Freja, Bibi, Cecilie, Annika H, Selina, Selma, Annika, Ellen, Ida, Nicole, Charlotte , Helene MT/NLD
16.15-17.00 Annika S, Ellen, Ida, Helene, Charlotte, Nicole, Perle, Nataly MT/NLD
LØRDAG
08.00-08.40 Trin/piruetter/spring, Selma, Selina, Cecilie, Filip, Lærke, Freja, Bibi, Flora MT/NLD
08.40-09.00 Powerskating Selma, Selina, Cecilie, Filip, Lærke, Freja, Bibi, Flora MT/NLD
09.00-09.45 Trin/piruetter/spring Victoria, Natalee, Nataly, Perle MT
09.30-10.15 Off ice Selma, Selina, Cecilie, Filip, Lærke, Freja, Bibi, Flora BS
09.45-10.15 Trin/piruetter/spring Annika S, Ellen, Ida, Helene, Charlotte, Nicole MT/NLD
10.15-10.30 NY IS
10.30-11.15 Spring Annika S, Ellen, Ida, Helene, Charlotte, Nicole MT/NLD
11.15-12.00 Powerskating Annika S, Ellen, Ida, Helene, Charlotte, Nicole, Victoria, Natalee, Nataly, Perle MT/NLD
12.00-12.45 Mini/U3 + Lærke MT/CC/LM
12.15-13.00 Off ice Annika S, Ellen, Ida, Helene, Charlotte, Nicole, Victoria, Natalee, Nataly, Perle BS
12.45-13.00 NY IS
13.00-14.00 Skøjteskole
14.00-15.00 Familietime – Prøvetime – Voksen hold CC/PM
SØNDAG
08.00-09.00 Funskate NLD/CC
09.00-10.00 Mini/U3 + Lærke NLD/CC
10.00-10.15 NY IS
10.15-11.15 Annika S, Ellen, Helene, Ida, Charlotte, Nicole NLD
11.20-12.00 Smidighed Annika S, Ellen, Helene, Ida, Charlotte, Nicole NLD

Træningsplanen kan hentes som PDF her.